Dnes je: , meniny oslavuje: , zajtra má meniny:

25
máj
2016
admin

Zvládli sme live prenos podujatia Tatranský kuchár

5

Živý strih podujatia a jeho prezentovanie môžeme určite zaradiť medzi náročnejšie aktivity školskej televízie. Naši žiaci dostali šancu preveriť si svoje zručnosti v skutočných podmienkach, počas podujatia Tatranský kuchár 2016, ktoré sa uskutočnilo 19. mája v hoteli Atrium v Novom Smokovci.

23
máj
2016
admin

SSOSTOVINY - fotoreportáž

0

" SSOSTA ŠOU - ALEBO LEPŠÍ TÍM VYHRÁVA" to je názov úžasnej celoškolskej akcie, ktorú na 18.máj pripravila naša žiacka školská rada. Odveký boj tímov informatikov a právnikov sa však opäť skončil nerozhodne, no rozhodne stál za tie hodiny smiechu, naháňania, povzbudzovania a obrovského nadšenia.

08
máj
2016
admin

Sosťácka súdna sieň

0

V piatok 6. mája 2016 sa po prvýkrát v histórii školy otvorila Sosťácka súdna sieň a študenti 3.ročníka študijného odboru Právo a podnikanie predviedli ukážky dvoch simulovaných súdnych sporov.

05
máj
2016
admin

WORKSHOP - Ako začať úplne od nuly

0

"Ako začať úplne od nuly" - to je názov workshopu , ktorý sa dňa 4.mája 2016 uskutočnil na pôde našej školy ako úvodná akcia k novému školskému projektu Inkubátor podnikania . Workshop viedol Juraj Kováč, zakladateľ Rozbehni sa ! a autor StarteR! návodov, ktoré ukazujú ako rozbehnúť podnikanie úplne od nuly, čo najlacnejšie a najrýchlejšie.

03
máj
2016
admin

Prezident SR Andrej Kiska, prijal študentov a učiteľov.

5

Nádejných mladých podnikateľov s ich učiteľmi prijal 2.5.2016 v Bratislave prezident SR Andrej Kiska. Medzi pozvanými študentami a budúcimi mladými nádejnými podnikateľmi boli aj výhercovia celoslovenskej súťaže "Bankomat nápadov" Veronika Klčová a Filip Bartoš s pani učiteľkou Ing. Janou Marcinovou. /zdroj foto: Ja Slovensko/

 

Stránky

 
Odoberať TATRANSKÁ AKADÉMIA RSS